Gadżety Stranger Things czy raczej coś klasycznego – co wybrać dla kinomaniaka?

Prawdziwy kinomaniak to zwykle osoba, która jest na bieżąco zarówno z najnowszymi produkcjami filmowymi, jak i prawdziwymi klasykami. W ostatnich latach bardzo zyskały na popularności także krótsze formy, czyli seriale. Ich poziom dorównał w zasadzie wielkim, kinowym produkcjom, a rozbudowane fabuły, ilość wątków oraz postaci są jasnym argumentem na to, że nie dałoby się takich historii zamknąć w pełnometrażowym filmie.

Jak podkreślić filmowe hobby w wystroju wnętrza?

Nierzadko osoby posiadające specyficzne hobby lub po prostu zainteresowania, które stanowią ich prawdziwą pasję, lubią to podkreślać, zarówno swoim wyglądem, ubiorem, jak i sposobem życia i stylem, w jakim urządzają swoje mieszkanie.

Jednym z najpopularniejszych gadżetów związanych z produkcjami filmowymi są oczywiście plakaty – te, którymi filmy się reklamowały jak i inne grafiki z charakterystycznymi postaciami lub kadrami.

Plakat związany z filmowym klasykiem będzie świetnym dopełnieniem wnętrza. Z kolei grafika dotycząca produkcji z ostatnich lat to doskonały wybór wprowadzający nutkę nowoczesności.

Ubrania, plakaty oraz gadżety Stranger Things

Serial ten jest ogromnie popularny także w Polsce. Utrzymany został w uwielbianym przez fanów klimacie, który tak chętnie przenoszą oni do swoich mieszkań. Grafika lub plakat z samym napisem tytułowym, przypominającym świecący na czerwono neon nie wymaga upiększeń ani dodatków. Poza plakatami znaleźć można wiele innych gadżetów Stranger Things, w tym całe kolekcje odzieży, którą chętnie noszą także nieco starsi widzowie. Zobacz więcej tutaj.

Może Ci się również spodoba