Gdzie kupić piękne i klasyczne obuwie z wyższej półki cenowej?

Wśród kobiet nie brakuje miłośniczek butów, które są w stanie zadłużyć się na karcie kredytowej po to, by sprawić sobie wymarzoną parę nowych szpilek czy botków. Niektóre buty są po prostu warte grzechu oraz naprawdę każdych pieniędzy.

Pollini buty

Pollini buty i torebki – to propozycja dla kobiet uwielbiających elegancję i klasykę, które jednocześnie pragną odrobiny szaleństwa i nietuzinkowych rozwiązań. Takie właśnie są projekty obuwia marki Pollini: https://mayoutway.com/pollini-buty. Zawsze wykonane z najlepszej jakości skór, o klasycznej linii, jednocześnie z nowatorskimi zdobieniami, takimi jak na przykład ciekawe formy obcasów. Do butów marki Pollini z powodzeniem można dobrać też piękne torebki. To rzeczy dla kobiet wymagających i ceniących najwyższą jakość – chętnie zakładają je zatem kobieta odnoszące sukcesy w karierze,  bizneswoman a także przedstawicielki świata show biznesu.

zdjęcie butów pollini

Casadei buty

Kolejna marka obuwnicza godna uwagi to Casadei. Obuwie tej marki to w dużej mierze przepiękne szpilki, w których bardzo często występują kobiety znane z telewizji i gazet. Flagowe modele to szpilki na niebotycznych obcasach, które wykonane są z naturalnego zamszu w różnych kolorach. Niezwykle piękne są również modele ze skóry naturalnej, lakierowane, we wszystkich kolorach tęczy. To buty uzupełniające świetnie stylizację zgodną z dress codem, jaką może na siebie założyć kobieta odnosząca sukcesy w biznesie. To również buty idealne na randkę czy na wyjście na jakieś oficjalne spotkanie czy bankiet. Szpilki tej marki nie są tanie, jednak z pewnością są warte każdej złotówki.

Możesz również polubić…