Kilka niezbędników w szafie eleganckiego mężczyzny

stylowe monki dla prawdziwego faceta

Elegancki mężczyzna musi mieć w szafie kilka rzeczy, które są ponadczasowe i pasują do bardzo wielu jego stylizacji. Powinny być to rzeczy o najwyższej jakości. By prezentować się nienagannie, lepiej jest mieć mniej, ale lepszej jakości dodatków i ubrań. Ta zasada sprawdza się zarówno u kobiet, jak też u mężczyzn. Co zatem powinien kupić sobie elegancki mężczyzna na zbliżającą się jesień? Jest kilka takich rzeczy, między innymi buty monki – do znalezienia w Patine.pl, klasyczny wełniany szal oraz dobry pasek.

Monki buty

Od dawna mówi się, że buty to podstawa stylizacji. Można zakładać naprawdę bardzo proste stroje, a całą stylizację urozmaicić świetnymi butami. Właśnie tak często robię znane blogerki modowe albo gwiazdy show biznesu. Panowie, którzy prowadzą blogi o modzie, już dawno poznali się na fantastycznych modelach butów, jakimi są buty Monk. Monki buty do wszystkiego! Właśnie tak mogłoby brzmieć hasło reklamowe dla tej pary obuwia.

Wełniany szal

Warto kupić jeden porządny szal na jesień i zimę. Najlepiej postawić na szalik kaszmirowy, tylko niestety z pewnością będzie on nieprzyzwoicie drogi. By było odrobinę taniej i bardziej ekonomicznie, można kupić klasyczny wełniany szal. Również będzie bardzo ciepły i będzie świetnie wyglądał do wełnianego płaszcza, jednak jego cena będzie trochę niższa i nie przyprawi o zawał serca.

Skórzane akcesoria

Na koniec kilka pięknych skórzanych akcesoriów. Fajny dodatek to na przykład jesienne rękawiczki do prowadzenia samochodu. Ich odcień warto dobrać pod kolor odcienie butów Monk. Nie musi być identyczny, dobrze jednak żeby ładnie ze sobą współgrały odcienie butów oraz właśnie innych akcesoriów. Każdemu panu przyda się również nowy pasek, na jesień warto postawić na taki wykonany ze skóry zamszowej. Zamsz nigdy nie prezentuje się tak pięknie, jak właśnie złocistą jesienią.

Możesz również polubić…