Na co zwrócić uwagę wybierając meble ogrodowe?

Chociaż zimą nie przebywa się na tarasie i w ogrodzie, jest to najlepszy czas na zakup mebli ogrodowych. Po sezonie wiele produktów oferowanych jest w obniżonych cenach. Dzięki temu można oszczędzić sporo pieniędzy i znaleźć prawdziwe perełki, które pozwolą wiosną i latem relaksować się na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

Gotowe zestawy na balkon i taras

W sprzedaży znaleźć można wiele różnorodnych produktów różniących się między sobą wyglądem zewnętrznym, jakością wykonania oraz ceną. Decydując się na zakup kompletnego zestawu mebli ogrodowych, warto zwrócić uwagę na jego rozmiar dostosowany do potrzeb. Osoby dysponujące przestronnym tarasem mogą wybrać 6 lub 9-elementowy komplet składający się ze stołu, kanapy, wygodnych foteli oraz puf. Meble ogrodowe na balkon charakteryzują się mniejszym rozmiarem i zwartą konstrukcją. Efektowny 3-elementowy zestaw wykonany z metalu, hartowanego szkła i plecionki dostępny jest już za niespełna 400 zł.

meble ogrodowe

Przegląd funkcjonalnych mebli ogrodowych

Poza gotowymi zestawami w sprzedaży na https://www.e-sas.pl/meble-ogrodowe dostępnych jest również wiele innych produktów ogrodowych. Zaliczyć należy do nich m.in.:

  • leżaki,
  • skrzynie,
  • huśtawki, 
  • hamaki ogrodowe.

Rozkładany leżak osadzony na malowanej proszkowo metalowej ramie i wykończony trwałą poliestrową tkaniną jest do nabycia za mniej niż 200 zł. W ostatnich czasie dużą popularnością cieszą się skrzynie ogrodowe. To funkcjonalne meble wykonane z drewna lub tworzyw sztucznych. Pojemna skrzynia z łatwością pomieści dziecięce zabawki lub inne przedmioty wykorzystywane w ogrodzie. W razie konieczności może także służyć jako dodatkowe siedzisko. Osoby, które uwielbiają relaks w ogrodzie, powinny również pomyśleć o zakupie wygodnych hamaków lub huśtawek.

Możesz również polubić…