Najlepsze metody depilacji dla kobiet o ciemnym owłosieniu

Kobiety o ciemnym owłosieniu zwykle mają dużo większe problemy ze skutecznym usunięciem włosów spod pach czy z łydek. Ich włoski są dużo grubsze i silniejsze niż u kobiet jasnowłosych. Muszą zatem zastanowić się nad najbardziej skutecznym sposobem depilacji, której efekt będzie długo się utrzymywał.

Depilacja laserowa w Warszawie

Depilacja laserowa w Warszawie w salonach jak Easy Waxing jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. To najlepszy sposób depilowania ciała dla kobiet ciemnowłosych. Na taki rodzaj depilacji szczególnie warto skusić się przed wyjazdem na wakacje, kiedy gładkie ciało jest tak pożądane. Dzięki depilacji laserowej na długo uda się usunąć włosy spod pach, z okolic bikini czy z łydek. Włoski nie będą odrastać, a zatem nie pojawią się nieestetyczne czarne kropeczki w miejscu mieszków włosowych. Skóra będzie gładka, o jednolitym kolorycie. Zakładanie odkrytych bluzek z krótkim rękawem czy na szeleczkach będzie dużo bardziej komfortowe, ze względu właśnie na zadbane pachy.

urządzenie do depilacji laserowej

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to dosyć skuteczny sposób dla kobiet o ciemnych i jasnych włosach na przykład na nogach. Jeżeli nabierze się odrobinę  wprawy, po takiej depilacji skoro nawet przez półtora do dwóch tygodni pozostanie gładka i bez włosków. Depilacja woskiem jest dobrą metodą dla kobiet mających wysoki próg bólu – niestety jest to sposób stosunkowo bolesny, szczególnie jeżeli dopiero nabiera się w nim wprawy. Trzeba jednak przyznać, że to alternatywa dla depilacji za pomocą maszynki, dzięki której ciało przez dłuższy czas pozostaje gładkie i zadbane.

Może Ci się również spodoba