Outlet komputerowy – co oferuje swoim klientom?

Wśród rodzimych konsumentów panuje negatywne nastawienie do zakupu używanych sprzętów, nawet jeśli są one objęte gwarancją sprzedawcy. Wiele osób woli pójść do sklepu i zapłacić za nową rzecz nawet kilka razy więcej. Być może tę sytuację zmienią sklepy odnawiające i sprzedające sprzęt poleasingowy. Co w swojej ofercie ma komis komputerowy?

Tani sklep komputerowy

Dzięki temu, że sprzedawany tam sprzęt pochodzi z dużych firm, to z reguły nie był on intensywnie eksploatowany. Co prawda są to modele sprzed kilku lat, jednakże zawsze z najwyższej ówcześnie półki. Stąd sklep komputerowy najczęściej sprzedaje laptopy z biznesowych serii popularnych producentów. Cieszące się ogromną renomą i popularnością na całym świecie ThinkPady od Lenovo da się kupić za ułamek ceny. Podobnie rzecz ma się z HP Elitebookami oraz Dellami Latitude z prefiksem „e” (np. e5470). Dzięki temu, że montowano w nich wydajne procesory Intel Core i3/i5/i7, a nierzadko dodawano też dedykowane karty graficzne, nawet dzisiaj uruchomią one większość gier w zadowalającym klatkarzu. Podobnie rzecz ma się z jednostkami stacjonarnymi, które stanowią doskonałą bazę do budowy własnych platform gamingowych. Przy okazji w korzystnej cenie da się kupić świetny monitor panoramiczny.

komputery poleasingowe

Outlet komputerowy – co oprócz PC i Mac?

Mało osób wie, że firmy często biorą w leasing także inny sprzęt. Teraz dostępny dla każdego za ułamek ceny. Spośród wielu rzeczy, na wyróżnienie zasługują:

  • smartfony;
  • tablety;
  • drukarki laserowe i atramentowe;
  • urządzenia wskazujące.

Podobnie jak w przypadku sprzętu komputerowego, są to topowe modele sprzed lat, które posłużą jeszcze przez długi czas nowemu właścicielowi. Idąc na rękę graczom, poza standardowymi myszkami i klawiaturami, coraz częściej outlet komputerowy oferują akcesoria dla graczy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie tam wyposażyć się w pady lub słuchawki z mikrofonem. Na wszystkie urządzenia udzielana jest gwarancja w wymiarze 12 miesięcy, ale pojawiają się też oferty z pełną, dwuletnią rękojmią.

Komis komputerowy to doskonałe miejsce do zakupu taniego sprzętu elektronicznego, często dużo lepszego niż najtańsze propozycje marketowe.

Możesz również polubić…