Ubranka dla psów

Od jakiegoś czasu coraz bardziej świadomie dbamy o nasze zwierzęta i traktujemy ich jako członków rodziny. Kupujemy specjalistyczne karmy z dobrym składem, zaopatrzamy się w smycze, które nie zrobią krzywdy naszemu pupilowi, ale również przyozdabiamy je w jakiś sposób.

Na rynku pojawiają się wszelakie ubranka dla psiaków. Nie jest to tylko kaprys właściciela, często chronią też zwierzaka przed zimnem lub deszczem. Poniżej przedstawię kilka propozycji oraz rad, które dotyczyły będą właśnie strojenia, ale i nie tylko, naszych czteronożnych przyjaciół.

Cena i jakość

Ceny za ubranka zaczynają się już od dosłownie niewielkich kwot, np. 20zł, a potrafią sięgać nawet paru tysięcy złotych u znanych projektantów. Należy jednak pamiętać o materiałach z jakich zrobione są wszelakie stroje. To przede wszystkim zwierzęciu ma być wygodnie. Bawełna będzie najlepszym wyborem. Wyroby z niej nie będą przerażająco drogie, a psa nie powinno nic uwierać, gdy ją założymy. Ważne jest, aby odpowiednio zmierzyć zwierzę przed zakupem! Rozmiar ma znaczenie.

Ochrona

Psiaki, które nie posiadają sierści będą wymagały ocieplenia w chłodniejsze dni. Na szczęścia na rynku można znaleźć kurteczki, płaszcze, bluzy, sweterki, czy nawet kamizelki odblaskowe, które są przystępne cenowo, a zrobią swoją robotę. Łatwo jest je dostać praktycznie wszędzie. Największy wybór będzie się miało na pewno w sklepach zoologicznych, bądź internetowych, ale sklepy odzieżowe również posiadają tanie ubrania dla psów w ofercie.

Może Ci się również spodoba