Dildo z wytryskiem dla niegrzecznych

Wibratory i Dilda powstały już w czasach starożytnych i od chwili kiedy człowiek je wymyślił, ulegają nieustannemu ulepszeniu. Dildo z wytryskiem to jeden z najnowszych pomysłów konstruktorów. Pozwala ono na uzyskanie niezwykle realistycznego efektu podczas masturbacji lub wspólnych zabaw. A ich wykorzystanie może być rozmaite.

Po pierwsze dildo z wytryskiem możemy wykorzystać podczas naszych samotnych zabaw i masturbacji. Dzięki znajdującej się wewnątrz dilda substancji, jesteśmy w stanie uzyskać efekt wytrysku wewnątrz pochwy lub na dowolne miejsce na naszym ciele.

Po drugie dildo może być wykorzystane podczas pieszczot z partnerem. Ten może użyć dildo na nas lub my możemy wykonać specjalny pokaz dla naszego wybranka. Finał z wytryskiem będzie tylko dodatkowym bodźcem do wspólnych zabaw.

Dildo: https://sexshop112.pl/sztuczne-penisy-dilda-czlonki/1640-realistyczny-penis-z-wytryskiem-19-cm-sztuczna-sperma.html

Dildo z wytryskiem możemy też wykorzystać w bardziej nieszablonowy sposób. Wielu mężczyzn fantazjuje bowiem o zamianie ról lub ma skłonności biseksualne. Jednak pozostając w związku, wstydzą się je ujawniać, mówić o nich, a tym bardziej spróbować wprowadzić je w życie. Dildo tego typu może być doskonałą alternatywą i sprawić, że wcielimy w życie, choć część fantazji seksualnych naszego partnera. Za jego pomocą możemy zainicjować pokaz seksu analnego, gdzie partner przyjmie rolę pasywną, a nawet oralnego. Wszystko przy zachowaniu pełnego realizmu.

—–

Możesz również polubić…