Gelacet na piękne włosy i paznokcie

Kobiety przykładają bardzo dużą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego, jednak stosowanie wyłącznie kosmetyków może się okazać niewystarczające. Niezwykle ważne jest również to, aby o skórę, włosy i paznokcie zadbać również od wewnętrz, stosując w tym celu nie tylko odpowiednią dietę, ale również odpowiednio dobrane suplementy. Po jaki preparat można zatem sięgnąć?

Gelacet

Suplement diety Gelacet to preparat, który łączy w sobie hydrolizat kolagenu oraz biotynę. Wspomniany hydrolizat bierze czynny udział w procesie tworzenia się bardzo ważnych białek, a mianowicie kolagenu oraz keratyny, które są podstawowym budulcem włosów i paznokci. Dzięki obecności w produkcie biotyny włosy i paznokcie stają się niezwykle mocne i zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

W jaki sposób należy przyjmować preparat?

Regularne przyjmowanie Gelacetu jest niezwykle ważne, ponieważ jedynie w taki sposób włosy i paznokcie odzyskają swój dawny blask. Każdego dnia należy przyjmować 1 saszetkę preparatu, który należy rozpuścić w szklance niegazowanej wody, dokładnie mieszając. Zawartość saszetki należy spożyć tuż po otwarciu preparatu, ponieważ to właśnie wtedy działa on najlepiej. Niezwykle ważne jest również to, aby nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia, ponieważ nadmiar składników odżywczych, zamiast pomóc uporać się z problemem, może mieć zupełnie odwrotne działanie.

Możesz również polubić…