Idealne wesele

Pary, które planują swoje idealne wesele skupiają się zawsze na detalach. Zależy im, by każdy szczegół podczas tego wyjątkowego dnia był spójny i harmonijny z całością. By tak się stało, mnóstwo par młodych oddaje do zadanie w ręce profesjonalistów. Inni, z kolei chcą sami wszystkiego dopilnować. O czym więc trzeba pamiętać? I w co warto zainwestować?

Winietki dla gości

To zdecydowanie must have. Winietki przy talerzykach muszą znaleźć się na każdym stole, by goście wiedzieli gdzie siedzą podczas imprezy. Tym bardziej, że jest to taki subtelny, efektowny dodatek, który jeszcze tworzy elegancką ozdobę na stole. Można je zaprojektować samodzielnie lub kupić gotowe modele. Wybór ich jest naprawdę ogromny.

Śpiewniki weselne

To nowość na weselach. Plannerzy ślubni coraz częściej polecają ten gadżet klientom, którzy na weselu chcą zrobić naprawdę huczną imprezę podczas której będą wspólnie biesiadować wszyscy goście. Takie śpiewniki weselne ze sklepu LilyZaproszenia również mogą znajdować się na stole lub obsługa po konkretnym posiłku rozda je gościom. Co się w nich znajduje? Teksty piosenek, które uwielbia para młoda – oczywiście w języku polskim (tak, by każdy mógł się bawić).

Numery i plan stołów

To bardzo popularne w ostatnim czasie. Zarówno goście, jak i para młoda lepiej się czuje, gdy każdy jeszcze przed wejściem na salę wie, gdzie siedzi. W sklepach ślubnych klienci znajdą spory wybór takiego asortymentu w różnorodnych formatach, stylach, wzorach i kolorach.

O czym warto pamiętać?

Ważne jest, by wszystkie te dodatki pasowały do siebie i były dobrze dobrane do ogólnej aranżacji miejsca. Poleca się często klientom zamawianie całych kompletów takich gadżetów, które wówczas wykonane są w tym samym stylu, fasonie, formacie i w kolorach. Dobrze jest, gdy para młoda postawi na mały akcent pokazujący ich charakter lub gust. Drobna kokardka na winietach czy śpiewniku lub ususzony kwiatek świetnie będzie prezentować się na weselach w klimacie rustykalnym i boho. Warto o tym pamiętać i znaleźć coś wyjątkowego.

Możesz również polubić…