Kartki świąteczne – gotowe wzory czy indywidualne projekty?

Zwykle, sztampowe kartki już dawno stały się passe. Teraz klienci chcą zaskakiwać bliskich ciekawymi, oryginalnymi kartkami, które tworzone są zgodnie z ich wskazówkami. Jakie propozycje czekają więc na klientów w miejscach, które projektują takie kartki od podstaw? Co trzeba wiedzieć zamawiając kartki na kilka tygodni przed świętami? Podpowiedź poniżej. 

Jak wybrać kartki świąteczne? 

Jeszcze do niedawna większość osób kupowało tradycyjne kartki z okazji świąt dla bliskich w kioskach lub na poczcie, gdzie wybór jest raczej dość ograniczony. Obecnie, szczególnie w internecie powstało wiele miejsc, które tworzą na indywidualne zamówienie kartki, które zaskakują formatem, kolorystyką, bogatym wzornictwem i ciekawymi dodatkami. Jakie kartki na święta cieszą się obecnie największym powodzeniem? 

Kartki stylizowane

Obecnie klienci coraz częściej decydują się na proste, subtelne kartki stylizowane, które są świetnej jakości a ich precyzja wykonania na naprawdę wysokim poziomie. Jak wybrać kartki świąteczne, by zaskoczyć osoby obdarowane? Najlepiej jest stworzyć je samodzielnie, tak by nawiązywały do stylu i charakteru osób, które je wysyłają. W zależności od święta, można zdecydować się na jeden wzór lub wybrać kilka różnorodnych kartek, które wyślę się do rodziny i znajomych. Wybór jest tak ogromny, że bez problemu graficy i projektanci pomogą stworzyć ciekawe kartki zgodnie z oczekiwaniami klientów, które będą na naprawdę wysokim poziomie. 

Gdzie zamówić takie kartki?

Najlepiej jest to zadanie powierzyć profesjonalistom. W internecie można znaleźć sporo firm, które zajmują się tworzeniem takich kartek zgodnie z życzeniami klientów. Projektanci najpierw tworzą projekt kartki, który wysyłają zamawiającemu do zaakceptowania. Klient sam wybiera jak jego kartka ma wyglądać. Decyduje o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Wybiera kolorystykę, czcionkę, decyduje, czy jego kartka ma być opatrzona zdjęciami, czy też świątecznymi grafikami. Wiele osób decyduje się także na dodanie drobiazgu do kartki, który powoduje, że całość wygląda jeszcze bardziej efektowniej. Delikatna kokarda, wysuszony kwiatek lub delikatna gałązka może w tym przypadku okazać się strzałem w dziesiątkę.

Możesz również polubić…