Modna biżuteria na co dzień

Biżuteria to ozdoba, która ma dodawać elegancji, podkreślać naszą osobowość i styl. Niektóre kobiety lubią wyrazistą, bogato zdobioną biżuterię, inne wręcz przeciwnie stawiają na minimalistyczne naszyjniki czy kolczyki. Wybór jest duży, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jaką biżuterię na co dzień wybrać?

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się proste, minimalistyczne w formie naszyjniki, delikatne bransoletki, bardzo efektownie prezentuje się również pozłacany albo złoty łańcuszek z medalikiem z LumariGold. Ważne jest to, żeby wybierać spośród biżuterii dobrej jakościowo, nie sztucznej, ale wykonanej ze stali szlachetnej, srebra albo złota. Dzięki temu można mieć pewność, że wybrany łańcuszek czy bransoletka długo posłużą i nawet po latach użytkowania będą wyglądać jak nowe.

Oczywiście dużo zależy od gustu danej osoby, w końcu nic nie stoi na przeszkodzie, żeby włożyć bogato zdobiony naszyjnik, jeżeli będzie dobrze komponował się z wybraną stylizacją. Biżuteria to dość ważny element garderoby, dodatek, który dodaje charakteru, sprawia, że stylizacja jest kompletna, dlatego warto postarać się i dopasować ją do danego stroju.

Na każdą okazję

Jeżeli w pracy musimy wyglądać profesjonalnie, warto zrezygnować z szeroki bransolet, kolorowych, wiszących kolczyków i fantazyjnych naszyjników. Kolejna ważna porada jest taka, aby nie przesadzać z ilością błyskotek, gdyż możemy wyglądać tandetnie, a przecież nie o to chodzi.

Możesz również polubić…