Na czym polega oxybrazja?

Nie od dziś wiadomo, że tlen można na wiele sposobów wykorzystywać w zabiegach pielęgnacyjnych. Razem z solami fizjologicznymi jest on wykorzystywany podczas przeprowadzania zabiegu oxybrazji (w gabinecie Easy Waxing dowiesz się więcej w tym temacie).

Cel i przeprowadzanie zabiegu

Oxybrazja to jeden z tych zabiegów, który przez specjalistów jak i przez klientów uważany jest za najskuteczniejszy. Jego głównym celem jest nadanie zdrowszego wyglądu skórze. Przede wszystkim, po zabiegu z użyciem tlenu i soli fizjologicznych skóra jest nieco bardziej sprężysta oraz zdecydowanie lepiej nawilżona. Dzięki temu wygląda ona lepiej, jak i rzeczywiście jest zdecydowanie zdrowsza.

piękna kobieta

Zabieg oxybrazji generalnie jest niezbyt skomplikowany. Używa się do jego przeprowadzenia specjalnego aplikatora, z którego wylatuje tlen z solami fizjologicznymi.

Jak to działa?

Tlen posiada właściwości, dzięki którym znaczącej poprawie ulega przepływ krwi. Sprawia to, że skóra jest lepiej odżywiona, tym samym jest ona zdrowsza. Poza tym, pobudzona zostaje produkcja włókien kolagenowych, bez których nie ma mowy o sprężystej skórze. Warto także zauważyć, że tlen do spółki z solami fizjologicznymi likwiduje trądzik i zapobiega jego ponownemu pojawieniu się, dzięki nawilżaniu i działaniu przeciwzapalnym.

Możesz również polubić…