Naturalne kosmetyki Realash

W składzie kosmetyków Realash znajduje się wiele ekstraktów roślinnych. Są dodawane zarówno do odżywek oraz serum, jak i produktów przeznaczonych do makijażu. Kilka z nich ma najszersze zastosowanie i pojawia się w składzie większości preparatów marki Realash.

Ekstrakt z nagietka

Wywiera pozytywny wpływ na skórę, dzięki działaniu nawilżającemu i odżywczemu. Jest zalecany głównie w pielęgnacji cery wrażliwej i suchej, ponieważ ma silne właściwości regenerujące. Może być pomocny także w problemach skórnych, gdyż łagodzi stany zapalne i przeciwdziała ich powstawaniu.

Ekstrakt z lnu

Chroni skórę przez tworzenie naturalnego płaszcza hydrolipidowego na jej powierzchni. Może być stosowany przy cerze suchej i odwodnionej, ponieważ zapobiega wysuszaniu, nawilża i regeneruje naskórek. Jest bezpieczny dla osób skłonnych do alergii. Spowalnia procesy starzenia skóry, ponieważ ma działanie przeciwutleniające.

Ekstrakt z tataraku

Ma działanie lecznicze i przeciwzapalne w chorobach skórnych. Można go stosować także w przypadku cery wrażliwej, suchej i alergicznej. Wzmacnia skórę i zwiększa jej elastyczność, dzięki czemu przeciwdziała powstawaniu zmarszczek i zmniejsza głębokość już istniejących.

Kosmetyki Realash posiadają w swoim składzie również jedwab, skrzyp polny, wyciągu ze śluzu ślimaka, witaminy, olej abisyński, żeń-szeń i wiele innych naturalnych substancji, w zależności od konkretnego preparatu. Wszystkie te wyciągi wspierają zachowanie elastyczności skóry okolic oczu i zapobiegają powstawaniu zmarszczek lub stanów zapalnych.

Możesz również polubić…