Piękne paznokcie

Zadbane dłonie przynoszą wiele korzyści. Warto je pielęgnować w gabinecie kosmetycznym. Manicure hybrydowy stanie na wysokości zadania i pozwoli na dłuższe noszenie wybranego koloru, bez zamartwiania się o zbędne odpryski czy zarysowania.

Wysoka odporność

Dzięki temu, że hybrydy są utwardzane pod lampą UV, utrzymują się do 2 tygodni. Efekt pięknie pomalowanych paznokci jest cały czas, połysk również. To prawie jak pomalowanie paznokci zwykłym lakierem, lecz rezultat jest bardziej zadowalający.

Ciekawym dodatkiem do całości jest wykonanie interesujących rysunków na paznokciach. Można stworzyć niebanalne wzory lub też pokusić się o oryginalną grafikę. Modnym akcentem jest także pomalowanie jednego paznokcia w innym kolorze.

Zawsze na czasie

Wykonanie manicure hybrydowego stało się swoistą czynnością wielu kobiet. Można go nakładać przez długi czas, uzupełniać i nadal cieszyć się fajnym wyglądem paznokci. Takie malowanie jest polecane szczególnie tym kobietom, które chcą zaoszczędzić czas na dbanie o dłonie w domu i nieprzejmowanie się tym, czy dobrze wyglądają. Profesjonalna opieka kosmetyczki pozwoli na radość tuż po wyjściu z salonu. Szczególnie ważne jest to, że hybrydy mogą być noszone codziennie bez względu na okazje.

Polecamy również ciekawy filmik na temat manicure hybrydowego:

Możesz również polubić…