Różne rodzaje mikrodermabrazji

Obecnie w branży kosmetycznej wyróżnia się aż trzy odmiany mikrodermabrazji. Należą do nich: mikrodermabrazja diamentowa, mikrodermabrazja korundowa oraz mikrodermabrazja tlenowa. A czym różnią się od siebie te poszczególne odmiany?

Mikrodermabrazja diamentowa

Ta mikrodermabrazja we Wrocławiu: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/mikrodermabrazja sprawdzi się u osób posiadających skórę delikatną i wrażliwą. Zabieg skutecznie ściera zbędną warstwę naskórka, robiąc to przy zastosowaniu specjalistycznych głowic diamentowych. Metoda nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie doprowadza do powstawania reakcji alergicznych. Z tego powodu jest jedną z najbezpieczniejszych odmian mikrodermabrazji.

Mikrodermabrazja korundowa

Bardzo delikatnie działa na skórę, dlatego swoim działaniem może przypominać mikrodermabrazję diamentową. Również usuwa z ciała zniszczony naskórek, a dodatkowo stymuluje organizm do produkcji większej ilości kolagenu oraz elastyny. Zabieg ten jest bardzo uniwersalny i u każdego powinien dobrze się sprawdzić.

Mikrodermabrazja tlenowa

Ta odmiana mikrodermabrazji w Warszawie jest najbardziej skomplikowana, ponieważ wykorzystuje pozytywne działanie soli fizjologicznej oraz tlenu. Zabieg stosuje się u osób mających problemy z trądzikiem bądź stanami zapalnymi.

Możesz również polubić…