Ślub bez udawania

Jak sprawić, by pokazać swoją prawdziwe oblicze nawet podczas organizowania swojej ceremonii ślubnej. Czy to wszystko musi być takie sztywne, jak zwykle to ma miejsce? Czy może lepiej jednak zrobić to klasycznie i bezpiecznie?

Przygotowanie

Pozytywnie zakręcona osoba może skorzystać z pomocy usług firm, które produkują zaproszenia ślubne z humorem (https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/z-humorem/ – tutaj przykład takiego sklepu). Jeśli ma odpowiednie umiejętności może je przygotować sama. To tylko jest zależne od kreatywności. Wszystkie chwyty są na wojnie dozwolone, a szykowanie uroczystości ślubnej jest niczym przedzieranie się czołgiem przez okopy i zasieki wroga. Trzeba dać z siebie wszystko, tu i teraz, bo drugiej szansy raczej nie będzie. Zbyt często jesteśmy zmuszeni przybrać maski, aby żyć wygodnie w świecie. Z pewnością założenie ich na własny ślub nie jest tym, czego byśmy chcieli.

Odbiór

Jeśli podchodzimy do zaproszeń ślubnych z humorem i dystansem, to można spodziewać się pozytywnych reakcji. Zaproszeni zwykle nie przykładają uwagi do formy, w jakiej to zostało zrobione (na pewno płeć męska). Kiedy reakcje nie będą takie, na jakie liczyliśmy, to też nie ma czym się przejmować. Grunt robić to, z czym jesteśmy tożsami i nie podkładać się pod innych by to im było dobrze. To nasz ślub!

śmieszne zaproszenia na ślub

Możesz również polubić…