Usztywniane staniki Triumph

Jeszcze kilkanaście lat temu na rynku mogliśmy spotkać głównie staniki usztywniane oraz półusztywniane. Co prawda obecnie wybór modeli biustonoszy jest znacznie szerszy i nie musimy się ograniczać wyłącznie do staników z fiszbinami, to bez wątpienia stanowią one największy udział na rynku sprzedaży bielizny damskiej. Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na zakup usztywnianych staników?

Przede wszystkim dobrać rozmiar!

Podstawę przy wyborze jakiegokolwiek stanika powinno stanowić jego dobranie do wielkości oraz kształtu naszych piersi – tak pod względem wielkości miseczki, jak i obwodu klatki piersiowej. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować sobie, ze dany stanik będzie wygodny i nie będzie stwarzał żadnych problemów w czasie codziennej eksploatacji. Podczas jakichkolwiek zakupów stanika warto pamiętać o tym, że podstawową funkcją stanika jest podtrzymywanie piersi i odciążenie kręgosłupa.

przykład innego produktu serii Spotlight

 

Nowoczesne fiszbiny

Triumph Amourette Spotlight jest bez wątpienia usztywnianym biustonoszem, który może zapewnić nam wygodne funkcjonowanie w każdych warunkach – na uwagę zasługuje przede wszystkim sam sposób usztywnienia, a to zastosowanie fiszbin wykonanych z innych materiałów niż metal.

Podsumowując, usztywniane staniki marki Triumph, w szczególności z serii Amourette, mogą być warte uwagi!

Możesz również polubić…